top of page

Tomski&Polanski - nová tvorba nejprve v náhledu pro vás - naše sběratele

Unikátní limitovaná edice tisků
a nové obrazy

Zima a jaro naplnily náš ateliér množstvím krásných děl, které budeme nyní postupně zveřejňovat. Nejprve vám - jako našim předním váženým sběratelům, přátelům a klientům chceme představit sérii unikátních zlacených tisků a také první dvě vlaštovky z našich dlouho připravovaných obrazů - originálů.

Throne - limitovaná edice
20 zlacených tisků

Mystický obraz Throne navazuje na unikátní ilustraci Flying Pool. Limitovaná edice 20 číslovaných tisků na archivním bavlněném papíře, ručně zlacené měděnými plátky, to vše v krásném černém elegantním aluminiovém rámu se sklem.

Rozměr díla 60x60 cm

Oficiální prodej pro veřejnost a sdílení limitky na sociálních sítích proběhne až ve čtvrtek 27. 4. od 17:00. Do té doby je dílo v nabídce exkluzivně pro Vás.

Obraz Volcano Land

V této ilustraci se ocitáme v prvním příběhu z fiktivních pohádek, ke kterým si s radostí v plných barvách kreslíme. Obrázek je vytvořen olejovými pastelkami na papíře Hahnemuhle, rámovaný v nádherném zlatém dřevěném rámu, pod sklem. Rozměr díla bez rámu je 40x40 cm (s rámem 50x50)

Uvedení pro veřejnost do illustrationshop.cz je naplánováno na 27. 4. čtvrtek 17:00 a stanovená cena činí  23000,-. Do té doby je pro vážné zájemce možnost podat svoji nejvyšší nabídku, tedy ještě před zveřejněním v eshopu.

Obraz Palivec

Další z obrazů k fiktivním příběhům, tentokrát tajemný výjev ze života poustevníka jménem Palivec. Pastel na dřevěné desce, akrylem lakovaný, v exkluzivním historizujícím rámu. Rozměr díla je bez rámu 60x80 cm (s rámem 70x90 cm)

Uvedení pro veřejnost do illustrationshop.cz je naplánováno na 27. 4. čtvrtek 17:00 a stanovená cena činí  28000,-. Do té doby je pro vážné zájemce možnost podat svoji nejvyšší nabídku, tedy ještě před zveřejněním v eshopu.

04prints.jpg
K oběma originálním obrazům bude připravena také série 10 limitovaných číslovaných tisků, která bude zveřejněna spolu s oběma díly u nás v illustrationshop.cz.

Děkujeme za pozornost a ať se Vám naše novinky líbí,

s pozdravem

Tomski&Polanski

bottom of page